KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15269236
nr 1526 9236
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Signerad, Dans, blandteknik, yttermått inklusive ram: 50x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:14:47
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)